Ürün Kategorileri

Endüstriyel Switchler

  • Özellik FO Media Convertor SM RJ45 10/100TX-100FX STP/SC IEEEStandart IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x ile uyumlu Aktarım Modu Otomatik anlaşma, tam çift yönlü ve yarım çift yönlü aygıtları destekler Kablo Kategori 5 Aktarım Mesafesi 20 km (tekli mod) Dalga Boyu 1310nm Konnektörler SC Fiber Tipi Single Mod LED ler PWR, LA(TX), FDX(FX), L/A(FX), FDX-(TX), SPD Çalışma Isısı […]

    0.00 $
  • Özellik FO Media Convertor MM RJ45 10/100/1000T-1000SX/SC IEEEStandart 802.11 b/G uyumluluk Aktarım Modu Otomatik anlaşma, tam çift yönlü ve yarım çift yönlü aygıtları destekler Kablo Kategori 5 Aktarım Mesafesi 20 km (tekli mod) Dalga Boyu 1310nm Konnektörler SC Fiber Tipi Multimode LED ler PWR, LA(TX), FDX(FX), L/A(FX), FDX-(TX), SPD Çalışma Isısı / Nem 0°C ~ […]

    0.00 $
  • 8-port 10/100/1000T 16Gbps kapasite 23.8Mpps iletim hızı -20°C ~ 60°C çalışma ısı aralığı 12-48V DC aralığında çalışma ve paralel besleme girişi özelliği

    0.00 $
  • 4 port 10/100TX Ethernet konnektor + 1 port 100FX SC 4 dahili PoE enjektör 1 Gbps kapasite 1.488Mpps iletim hızı-40°C ~ 85°C çalışma ısı aralığı

    0.00 $
  • IEEEStandart IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x ile uyumlu Aktarım Modu Otomatik anlaşma, tam çift yönlü ve yarım çift yönlü aygıtları destekler Kablo Kategori 5 Aktarım Mesafesi 20 km (tekli mod) Dalga Boyu 1310nm Konnektörler SC Fiber Tipi Multimode LED ler PWR, LA(TX), FDX(FX), L/A(FX), FDX-(TX), SPD Çalışma sıcaklığı 0/50C Saklama Sıcaklığı -40/+85C Nem %10 ile 90% yoğunlaşmasız […]

    0.00 $
  • Fiber optik dönüştürücü 1 Port (Mini GBIC LX, Single-Mode, 10km) Transceiver, 3.3V

    0.00 $
  • Fiber optik dönüştürücü 1 Port (Mini GBIC SX, Multi-Mode, 0.5km) Transceiver, 3.3V

    0.00 $